Co kupić dziecku?

Torba dla mamy

Torba dla mamy z kilkoma przegródkami

Torba dla mamy z kilkoma przegródkami

O ile przed porodem mogłaś pozwolić sobie na małe torebki, do których chowałaś jedynie klucze, portfel, telefon i najpotrzebniejsze kosmetyki – o tyle, odkąd zostałaś mamą wszystko uległo zmianie, prawda? Będąc mamą i wybierając się z dzieckiem na spacer musimy zabierać ze sobą całą masę rzeczy, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy coś okaże się niezbędne – zatem warto być przygotowaną. Torba dla mamy to nie tylko gadżet ułatwiający życie, a właściwie niezbędny element wyposażenia, w który naprawdę warto zainwestować. Jaka torba dla mamy jest najlepsza? Czym kierować się przy wyborze torby dla mamy?

Torba dla mamy jest niezbędnym wyposażeniem podczas spacerów, czy wyjazdów z małym dzieckiem. Świetnie sprawdzi się również w roli torby do wózka. Torba dla mamy pomieści wszystko to, co przy małym dziecku, czy noworodku może okazać się niezbędne – ubranko na zmianę, pieluszki, mokre chusteczki, smoczek, suszą pieluszkę tetrowa, butelkę z mlekiem i całą masę innych rzeczy. Torba dla mamy jest znacznie wygodniejszym i bardziej higienicznym rozwiązaniem, niżeli noszenie wszystkiego w foliowej siateczce w koszyku pod wózkiem. Torba dla mamy może mieć naprawdę wiele zastosowań. Czym kierować się przy jej zakupie?

Jaką torbę dla mamy kupić?

Torba dla mamy powinna być przede wszystkim niezwykle praktyczna. Warto, aby posiadała liczne przegródki, aby mama mogła odpowiednio posegregować sobie jej zawartość (przykładowo: w osobnej kieszonce pieluszki i chusteczki, w innej mleko, a w jeszcze innej zabawki). Kupując torbę dla mamy zwróćmy więc uwagę, czy posiada ona liczne przegródki, oraz dodatkowe kieszonki. Jeśli dziecko karmione jest mlekiem z butelki warto, aby torba dla mamy posiadała także kieszonki termiczne. Torba dla mamy powinna posiadać także uchwyty, za pomocą których bez problemu zamocujemy ją do dziecięcego wózka. Warto, aby była ona również wykonana z materiału, który bardzo łatwo się czyści. Ważnym jest też, aby torba dla mamy sama w sobie nie była ciężka – przecież młoda mama wystarczająco dużo rzeczy sama w niej umieści.

Torba dla mamy często podsuwana nam jest razem z zakupem wózka dla dzieci. Niestety, tego typu torby naprawdę rzadko kiedy są praktyczne. O ile dana marka jest świetna w produkcji wózków, o tyle nieczęsto zdarza się, aby były równie dobre w produkcji toreb do nich. Torba dla mamy wyprodukowana przez producenta wózka zazwyczaj posiada jedną dużą przegródkę, zatem po włożeniu do niej rzeczy dziecka, ciężko będzie nam znaleźć daną rzecz „na szybko”, szczególnie, jeśli jest ona mała i schowała się na samym dnie torby.
Pamiętajmy więc – najlepsza torba dla mamy to taka, która jest przede wszystkim praktyczna. Oczywiście miło, jeśli będzie ona również cieszyła nasze oko.

Torba dla mamy – Ranking i Opinie 2016

W poniższej tabeli znajduje się Ranking oraz Cena pięciu aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii Torby dla mam. Ranking jest aktualizowany każdego dnia.

Lp. Produkt Torby dla mamy Producent Cena
1 Miniaturka La Millou Organizer do wózka Feeria Boho Royal Arrows La Millou Sprawdź
2 Miniaturka Skip Hop Torba Duo Signature Heather Grey 200301 Skip Hop Sprawdź
3 Miniaturka Babyono Torba Dla Mamy Szara (1423/02) BabyOno Sprawdź
4 Miniaturka Babyono So City Torba Dla Mamy Czarna BabyOno Sprawdź
5 Miniaturka Babyono Inteligentna Torba Dla Mamy Do Wózka So City 1423/03 BabyOno Sprawdź
6 Miniaturka Elodie Details - torba dla mamy Graphic Devotion Elodie Details Sprawdź
7 Miniaturka La Millou Feeria - Torba Large Z Saszetką By Katarzyna Zielińska - Boho Royal Arrows La Millou Sprawdź
8 Miniaturka Skip Hop Torba Dla Mamy Duo French Stipe 200037 Skip Hop Sprawdź
9 Miniaturka Lassig Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Mix 'n Match Rose (LMNMB616) Lassig Sprawdź
10 Miniaturka Skip Hop Torba Duo Signature Arrows 200321 Skip Hop Sprawdź

Inni rodzice szukali też:

  • babyono so city opinie
  • torby do wozka z przedzialkami ranking

Jeden komentarz

  1. Agnieszka 16 czerwca 2017

Napisz komentarz na ten temat

Pin It on Pinterest