Torba dla mamy

3
484
Torba dla mamy z kilkoma przegródkami
Torba dla mamy z kilkoma przegródkami

O ile przed porodem mogłaś pozwolić sobie na małe torebki, do których chowałaś jedynie klucze, portfel, telefon i najpotrzebniejsze kosmetyki – o tyle, odkąd zostałaś mamą wszystko uległo zmianie, prawda? Będąc mamą i wybierając się z dzieckiem na spacer musimy zabierać ze sobą całą masę rzeczy, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy coś okaże się niezbędne – zatem warto być przygotowaną. Torba dla mamy to nie tylko gadżet ułatwiający życie, a właściwie niezbędny element wyposażenia, w który naprawdę warto zainwestować. Jaka torba dla mamy jest najlepsza? Czym kierować się przy wyborze torby dla mamy?

Torba dla mamy jest niezbędnym wyposażeniem podczas spacerów, czy wyjazdów z małym dzieckiem. Świetnie sprawdzi się również w roli torby do wózka. Torba dla mamy pomieści wszystko to, co przy małym dziecku, czy noworodku może okazać się niezbędne – ubranko na zmianę, pieluszki, mokre chusteczki, smoczek, suszą pieluszkę tetrowa, butelkę z mlekiem i całą masę innych rzeczy. Torba dla mamy jest znacznie wygodniejszym i bardziej higienicznym rozwiązaniem, niżeli noszenie wszystkiego w foliowej siateczce w koszyku pod wózkiem. Torba dla mamy może mieć naprawdę wiele zastosowań. Czym kierować się przy jej zakupie?

Jaką torbę dla mamy kupić?

Torba dla mamy powinna być przede wszystkim niezwykle praktyczna. Warto, aby posiadała liczne przegródki, aby mama mogła odpowiednio posegregować sobie jej zawartość (przykładowo: w osobnej kieszonce pieluszki i chusteczki, w innej mleko, a w jeszcze innej zabawki). Kupując torbę dla mamy zwróćmy więc uwagę, czy posiada ona liczne przegródki, oraz dodatkowe kieszonki. Jeśli dziecko karmione jest mlekiem z butelki warto, aby torba dla mamy posiadała także kieszonki termiczne. Torba dla mamy powinna posiadać także uchwyty, za pomocą których bez problemu zamocujemy ją do dziecięcego wózka. Warto, aby była ona również wykonana z materiału, który bardzo łatwo się czyści. Ważnym jest też, aby torba dla mamy sama w sobie nie była ciężka – przecież młoda mama wystarczająco dużo rzeczy sama w niej umieści.

Torba dla mamy często podsuwana nam jest razem z zakupem wózka dla dzieci. Niestety, tego typu torby naprawdę rzadko kiedy są praktyczne. O ile dana marka jest świetna w produkcji wózków, o tyle nieczęsto zdarza się, aby były równie dobre w produkcji toreb do nich. Torba dla mamy wyprodukowana przez producenta wózka zazwyczaj posiada jedną dużą przegródkę, zatem po włożeniu do niej rzeczy dziecka, ciężko będzie nam znaleźć daną rzecz „na szybko”, szczególnie, jeśli jest ona mała i schowała się na samym dnie torby.
Pamiętajmy więc – najlepsza torba dla mamy to taka, która jest przede wszystkim praktyczna. Oczywiście miło, jeśli będzie ona również cieszyła nasze oko.

Torba dla mamy – Ranking i Opinie 2016

W poniższej tabeli znajduje się Ranking oraz Cena pięciu aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii Torby dla mam. Ranking jest aktualizowany każdego dnia.

Co chcieliście kupić swojemu dziecku?

  • babyono so city opinie
PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Ja mam torbę Skip Hop z miejsca nr 10 w rankingu i jest ona bardzo praktyczna. Wszystko się w niej mieści, jest bardzo solidna i ma dużo kieszeni. Polecam ją 🙂

  2. Ja własnie szukam jakiejś odpowiedniej torby dla siebie. Nie mogłam jej znaleźć w żadnym sklepie aż w końcu w zaczęłam szukać w necie i już znalazłam. Tylko obawiam się czy ona będzie faktycznie wystarczająco duża… często na zdjęciach przedmioty wyglądają inaczej niż w rzeczywistości, dlatego jest to pewne ryzyko…

    • Ja po ostatnich zakupach zraziłam się do zakupów w internecie, bo zamówiłam torbę, która okazała się praktycznie znacznie mniejsza niż na zdjęciach… Dlatego jesli nie mamy pewności, to lepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Na szczęście kupiłam drugą torbę taką jak chciałam, z jedną dużą kieszenią, dwoma średnimi i dwoma małymi. Mam w niej porządek i jest bardzo pojemna 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here