Gdy słyszymy “łóżeczko dziecięce”, przed oczami zwykle zarysowuje nam się obraz klasycznego mebla ze szczebelkami. Tymczasem wcale nie musi ono tak wyglądać. Poznaj łóżeczko w kształcie domku i daj się ponieść fantazji podczas urządzania pokoju dla Twojego malucha!

Urocze łóżeczko dziecięce

Wielu rodziców marzy o tym, aby stworzyć dla swojego dziecka naprawdę niesamowity pokój. Warto zacząć od dobrania ciekawych mebli. Łóżeczko dziecięce, w którym górna rama przybiera kształt dachu domku, wydaje się doskonałym pomysłem. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni baldachim i pościel, aby stworzyć niezwykle urocze i przytulne miejsce do snu. Wspomniana rama może też posłużyć do zawieszenia różnego rodzaju dekoracji, np. światełek czy łańcuchów ozdobnych.

Warto zaznaczyć, że opisywany mebel wcale nie jest zarezerwowany jedynie dla większych dzieci. Możesz zakupić je jako łóżeczko dla noworodka, a później regulować wysokość stelaża tak, aby dopasować je do potrzeb rosnącego dziecka. Trzeba tylko wybrać model, który umożliwia taką regulację. Gdzie go szukać?

W ofercie https://www.senmalucha.pl/lozeczka-dzieciece-120×60 znajdziesz łóżko z 3-stopniową regulacją wysokości stelaża (18, 33 i 49 cm od podłogi). Co ważne, dostępne jest w kolorze białym lub w kolorze sosny naturalnej, co umożliwia wkomponowanie go w różne style aranżacyjne. Dodatkowo, boki łóżka stworzone są z płyty, na której swobodnie można nakleić plakat z ulubioną postacią bajkową Twojego dziecka lub drobne, pojedyncze naklejki.

Łóżeczko dziecięce, które Twoje dziecko pokocha

Łóżeczko dla dziecka w kształcie domku to nie tylko mebel, który wzbogaci aranżację. To także doskonałe miejsce do zabawy. Gdy dziecko jest małe, ramę łóżka składającą się na dach możemy wykorzystać do zawieszenia zabawek typu karuzela. Zaangażują one uwagę dziecka, a jednocześnie nie będzie ryzyka, że spadną podczas silniejszego pociągnięcia. Swobodnie możesz regulować także długość pojedynczych zawieszonych w ten sposób zabawek.

Z kolei gdy maluch nieco podrośnie, dopiero zacznie się prawdziwa frajda. Łóżeczko dziecięce w kształcie domku doskonale nadaje się bowiem do tworzenia bazy. Wystarczy tylko narzucić na niego koc lub innego rodzaju nakrycie, aby wnętrze nabrało niesamowitego klimatu i stało się punktem wyjściowym do wielu zabaw.

Postaw na mniej typowe łóżeczko dziecięce i stwórz dla swojej pociechy urocze miejsce do odpoczynku i zabawy!