Co kupić dziecku?

Jaki leżaczek bujaczek kupić?

Leżaczek bujaczek

Leżaczek bujaczek

Na rynku dostępnych jest całe mnóstwo gadżetów, które każdego dnia wspomagają życie rodziców z małym dzieckiem. Różnego rodzaju nawilżacze, nianie, czy czujniki. Jednym z tych gadżetów jest leżaczek bujaczek. Jest on niezwykle pomocny w życiu codziennym i pomaga młodym rodzicom spokojnie zająć się codziennymi, domowymi obowiązkami, a jednocześnie cały czas mieć na oku maleństwo. Jak wybrać leżaczek bujaczek?

Zanim wybierzemy się do sklepu po leżaczek bujaczek, bądź zamówimy go z internetu, powinniśmy sobie przede wszystkim uświadomić fakt, że leżaczek bujaczek nie jest miejscem, w którym dziecko powinno spędzać cały dzień, a jedynie maksymalnie kilka godzin w ciągu doby. Leżaczek bujaczek nie powinien służyć też do nauki siadania, a nieodpowiednio dobrany leżaczek bujaczek może wyrządzić niegotowemu jeszcze na siadanie dziecku krzywdę. Warto też, aby przed włożeniem dziecka do leżaczka upewnić się, że ma zdrowe bioderka. Zresztą to samo zaleca się, przed włożeniem dziecka do chusty.

Jaki bujaczek kupić swojemu dziecku?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli leżaczków bujaczków. Który leżaczek bujaczek jest najlepszy? Złotego środka nie ma, ponieważ każde z nas – rodziców, oczekuje od leżaczka czegoś innego.
Podstawowy leżaczek bujaczek to taki, w który wkładamy dziecko i możemy delikatnie je bujać. Oprócz tego większość takich leżaczków bujaczków wyposażona jest w panel z melodyjkami, oraz pałąk interaktywny. Taki pałąk świetnie sprawdza się przy małych dzieciach. Pamiętajmy jednak o tym, aby całość nie była nazbyt kolorowa, ponieważ może to negatywnie wpływać na dziecko. Bardzo ciekawą opcją jest także leżaczek bujaczek z funkcją bijącego serduszka – noworodek ma wtedy możliwie znów poczuć się trochę tak, jak w brzuchu swojej mamy.

Bujaczek z funkcją huśtania

Istnieją także leżaczki bujaczki z funkcją huśtania. Zajmują one nieco więcej miejsca niżeli tradycyjne leżaczki bujaczki, jednakże dzieci zazwyczaj je uwielbiają. Oprócz tego, że maluch wygodnie sobie leży, zabawia się pałąkiem interaktywnym, to dodatkowo odczuwa delikatne i miłe kołysanie.
Jakie zalety posiada leżaczek bujaczek? Przede wszystkim pozwala on rodzicom odzyskać ręce. Możemy normalnie wykonywać wszystkie prace domowe mając dziecko w pobliżu i nie martwiąc się o to, że zrobi sobie krzywdę. Dodatkowo tego typu leżaczki bujaczki są niezwykle mobilne, w efekcie czego możemy nie tylko bez problemu przenosić go po domu, co dodatkowo złożyć, wsadzić do bagażnika i zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Wybierając leżaczek bujaczek zwróćmy także uwagę na to, aby był solidny. Warto poczytać informacje w sieci na temat leżaczka, którego zakup planujemy. Dziecko musi mieć w nim zapewnione najwyższe bezpieczeństwo.

Leżaczek bujaczek – Ranking i Opinie 2016

W poniższej tabeli znajduje się Ranking oraz Cena dziesięciu aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii Leżaczki i huśtawki. Ranking jest aktualizowany każdego dnia.

Lp. Produkt Leżaczki bujaki Producent Cena
1 Miniaturka Tiny Love Brązowy Leżaczek Bujaczek Łóżeczko 3W1 Tiny love Sprawdź
2 Miniaturka Tiny Love Wielofunkcyjny leżaczek bujaczek łóżeczko 3w1 Turkusowy 18010068 Tiny love Sprawdź
3 Miniaturka Fisher Price Fotelik bujaczek Leżaczek 3w1 CMR10 Fisher Price Sprawdź
4 Miniaturka Bright Starts Huśtawka Hybrydowa Biedronka Ingenuity 60198 Bright Starts Sprawdź
5 Miniaturka Bright Starts Huśtawka Hybrydowa Sahara Bs 60100 Bright Starts Sprawdź
6 Miniaturka Lionelo Ruben Leżaczek Bujaczek Huśtawka + Moskitiera + Pałąk Z Maskotkami + Poduszka Lionelo Sprawdź
7 Miniaturka Babybjorn Leżaczek Balance Soft Khaki/Beżowy BabyBjorn Sprawdź
8 Miniaturka Fisher Price Fotelik-Bujaczek Przyjaciele Z Lasu Tropikalnego Cbf52 Fisher Price Sprawdź
9 Miniaturka Kinderkraft Unimo żółty 5w1 Kinderkraft Sprawdź
10 Miniaturka Bright Starts Huśtawka hybrydowa Zebra InGenuity 10037 Bright Starts Sprawdź

Inni rodzice szukali też:

  • jaki lezaczek bujaczek kupilyscie
  • leżaczek dla niemowlaka ranking
  • leżaczki bujaczki

Napisz komentarz na ten temat

Pin It on Pinterest